DGN Kabinleri İleYÜKSEK SEVİYE ALTYAPI

100 Mbit - 1 Gbit arasındaki hat hızımız ile yüksek performanslı sunucularımız ile hizmetleriniz güvence altındadır.

ALTYAPI

VERİ MERKEZİ ALTYAPISI

Iliner Bilişim Teknoloji olarak sunucu makinelerimizi DGN firmasında barındırmaktayız. Bursa'da bulunan firma merkezi son derecede ileri teknoloji çözümleri ile hizmet vermektedir.

ENERJİ

Veri merkezi elektrik hattı şehir şebekesinden ayrı olarak yer altından çekilmiş kablolardan ulaşmaktadır. Veri merkezine ulaşan elektrik hattı sonrasında UPS üzerinden güç verebilecek şekilde yapılandırılmıştır. Elektrik kesintilerinde ise mevcut jeneratör sistemi 8 saat güç verebilecek durumdadır.

NETWORK

Network altyapımızda Türkiye'de ilk kez kullanılan Juniper marka router-firewall üzerinde sonlanan fiber hatların projelendirilmesi Juniper ile ortaklaşa hazırlanan networke ulaşmakta sonrasında Layer 3 datacenter network yapısında tüm portlar v-lan olarak ayrılarak her sunucuya 1 Gbps bağlantı sağlanacak şekilde yapılandırılmıştır.

SALDIRI KORUMASI

Metin2 Sunucularımızda yurt içi yazılımsal firewall hizmeti ile vds sunucularımız ve metin2 sunucularımızı kapsayacak şekilde yurt dışı koruma mevcuttur. Bu koruma sistemimiz yurt dışından gelen saldırılarda 1-2 dakika içinde tespit edip otomatik olarak yurt dışına bağlantınızı 30 dakikalığına kapatmaktadır eğer yetersiz gelir ise barındırma firmamız müdahale edip gerekli bilgileri ve çözümleri müşterilerimize iletmektedir.

KURUMSAL MENÜ