Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Ve Gizlilik Sözleşmesi

BU SÖZLEŞME, İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILAN BAŞVURULAR İÇİN GEÇERLİDİR, BİREYSEL YA DA TÜZEL KİŞİLERLE ILINER TEKNOLOJİ ARASINDA HOSTİNG/SUNUCU KULLANIM ŞARTLARINI BELİRLEYEN KURALLARDAN OLUŞMAKTADIR. İNTERNET SİTEMİZ ÜZERİNDEN HERHANGİ BİR ÜRÜN SİPARİŞ ETMEDEN ÖNCE KULLANIM SÖZLEŞMESİNİ TAM OLARAK OKUMANIZ GEREKİR ! BU SÖZLEŞME VEYA ŞARTLARINDAN HERHANGİ BİRİNİ KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN SİPARİŞ İŞLEMLERİNİZİ İPTAL EDİNİZ. HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SİPARİŞİ VERMEYİNİZ. SİPARİŞİNİ TAMAMLAYAN HER MÜŞTERİ HİZMET SÖZLEŞMESİNİ KABUL ETMİŞTİR.Tarafları ve Konusu

Bu kullanım sözleşmesi ilinerteknoloji.com internet sitesinde belirtilen hizmetleri sağlayan Iliner Teknoloji'den hizmet alacak olan tüzel ve gerçek kişilere (Müşteri veya hesap sahibi olarak anılacaktır) arasında ilinerteknoloji.com sitesi üzerinden sunulan hizmetlerin kullanımı ve satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır. İş bu sözleşme, müşterinin hizmet alması ile imzalanmış kabul edilir ve taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler. Tüm müşterier 7 gün 24 saat açık olan internet sitemizde tüm sözleşmeleri okuyabilirler.Hesap Açılışı

Ödeme firması üzerinden yapılan ödemenizden sonra gerekli kontroller yapılarak herhangi bir sahtekarlık tespit edilmediği taktirde hesabınız aktif edilecektir. Bize çalışır bir e-posta ve telefon numarası sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanım sözleşmesine aykırı bir durumda veya size ulaşmamız gerektiğinde hesap açılışında sizinle olan iletişimimizi bu e-posta veya telefon numarası vasıtası ile yapacağız. Her zaman güncel ve açık olucak bir e-posta ve telefon numarası kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır. Değiştirilemez bilgilerin güncellenmesi için gerekli değişikliklerin yapılması adına müşteri temsilcimiz ile irtibat kurmanız gerekmektedir. 3D Secure ile yapılmamış kredi kartı ödemeleri için müşteri temsilcileri kullanılan kredi kartına bağlı devlet tarafından kimlik tespitini sağlamak adına kimlik bilgisi talep edebilir, bu durumda kimlik taratılarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Eğer bu şartları yerine getirmezseniz siparişinizin hileli olduğu düşünülebilir ve iptal edilebilir.İçerik İzni

Müşteri, bu Siteyi ve bu Sitede bulunan Hizmetler ile sunduğu tüm içerikleri, işbu Sözleşme ve uygulamadaki tüm ulusal ve uluslararası kanun , tüzük ve yönetmeliklere uygun olarak kullanıcaktır

Müşteri, önceden hususi yazılı izin almaksızın başka bir Kullanıcının yada başka bir kişi yada kurumun kimliğiyle siteye giremeyecek ve başka bir Kullanıcıya, şahsa ya da kuruma vekaleti veya yazılı sözleşme veya izin belgesi olmaksızın içerik sunumu yapmayacaktır.

Müşteri, önceden hususi yazılı izinlerini almaksızın, Kullanıcı içeriklerini (aşağıda açıklanmıştır) ya da başka bir Kullanıcı, kişi ya da kuruma ait kamuoyuna ifşa edilmemesi gereken ya da bu kişilerin özel hayatlarını ilgilendiren bilgileri derlemeyecek ya da bunlardan yararlanmayacaktır. (kişisel bilgi veriler, özel hayatın gizliliğini ihlal edecek türde bilgi, belge, veri ve kayıtları)

Bu Site ve Sitede bulunan Hizmetler ya da içerikler (sadece ve tümüyle IlinerTeknoloji'nin takdir yetkisine göre belirenecek olup) aşağıdaki biçimlerde kullanılmayacaktır.

BU SİTE VE BU SİTEDE BULUNAN HİZMETLER YA DA İÇERİKLER, 5651 SAYILI İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUNUN 8. MADDESİ UYARINCA SAYILAN SUÇLARA TEŞKİL EDECEK BİÇİMDE KULLANILAMAZ

MADDE 8 - (1) İnternet ortamında yapılan ve içeriği aşağıdaki suçları oluşturduğu hususunda yeterli şüphe sebebi bulunan yayınlarla iligli olarak erişimin engellenmesine karar verilir.

a) 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan,

İntihara yönlendirme (madde 84),

Çocukların cinsel istismarı (madde 103, birinci fıkra),

Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma (madde 190),

Sağlık için tehlikeli madde temini (madde 194),

Müshencenlik (adult) (madde 226),

Fuhuş (madde 227),

Kumar oynanması için yer ve imkan sağlama (madde 228),

b) 25/7/1951 tarihli ve 5816 sayılı Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanunda yer alan suçlar.

BU SİTE VE BU SİTEDE BULUNAN HİZMETLER YA DA İÇERİKLER 5237 SAYILI TÜRK CEZA KANUNU'NUN ŞEREFE KARŞI SUÇLARINI DÜZENLEYEN 8. MADDESİ UYARINCA SAYILAN SUÇLARI TEŞKİL EDECEK BİÇİMDE KULLANILAMAZ.Hosting Hizmeti Alan Kullanıcılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar

Satın alınan hizmetlerin yedek alanı olarak kullanılmasına izin verilmemektedir. (Aynı hesabın Vesta'dan alınan yedeklenmesi hariç.) Yine hesabın dosya deposu olarak kullanılmasına izin verilmemektedir. (Hesaptan yayınlanan video ve dosyalar gibi) Tüm hosting sunucularımızda izin verimeyen işlemlerle ilgili örnekler alt kısımda listelenmiştir,

IRC Scriptler/Botlar

Proxy Scriptler/Anonymizerlar

Fotoğraf Hosting Scriptleri (Örnek: Photobucket yada Tinypic gibi)

Hosting hizmetlerinde kesinlikle arşiv kullanımı , indirme arşivleri , dosya linkleme gibi işlemler yapılamaz. Tespitinde hizmet kalıcı olarak silinecektir.

IP Scannerlar

Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları

Mail Bombers/Spam Scriptler ve Mailer Pro

Banner-Ad servisleri (ticari banner reklamlar)

File Dump/Mirror Scriptleri (Örnek: rapidshare, rapidleech)

Ticari Audio Streaming

Uygun izinlere sahip olmayan madde satışı

MUD'lar/RPG'ler/PBBG'ler

Hacker siteleri odaklı/arşiv/programlar

Yasadışı faaliyetleri teşvik siteleri

Banka Tahvilleri/Banka senet Ticaret Programları

Hileli Siteler(listelenen siteleri ile sınırlı değil aa419.org & escrow-fraud.com)

Verilen hizmetlerimizde oluşacak disk arıza problemlerinden ötürü , oluşabilecek veri kaybından IlinerTeknoloji sorumlu tutulamaz. Müşteri yedekleme ile hükümlüdür..

Iliner Teknoloji,uygun görülmesi durumunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.

Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.Alan Adı Tescil Eden Kullanılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar

Alan adları anlık olarak tescil edilir ve isim değiştirilemez.

Alan adı tescillerinde kesinlikle geri iade yapılmamaktadır.

Alan adı siparişlerinde sorgulanan alan adı anlık olarak sorgulandığından ötürü , sipariş sonunda . Alan adı önerileri her zaman geçerli olmayabilir. Kullanılabilirlik sepete ekleme noktasında gerçek zamanlı olarak kontrol edilir.

Iliner Teknoloji , uygun görülmesi durumusunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.

Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.Oyun Sunucuları Alan Kullanıcılar için Kullanım Şartları Koşulları ve Kısıtlamalar

Sunucu dışında herhangi bir sorun yaşanmadığı durumda herhangi bir şikayet kabul edilemez ve iade talep edilemez

Sunucular teslim edilirken %100 çalışır şekilde teslim edilmektedir. Müşteri tarafından yapılan ayarlar sonucu bozulmada sorumlu Iliner Teknoloji tutulamaz.

Oyun Sunucuları teslim edildikten sonra oyun içi destek verilmemektedir.

Hosting Paketleri dışındaki hıçbir satış işlemlerınde geri iade yapılmamaktadır.

Teslimat yapıldıktan sonra müşterinin bilgilerini çalınması müşterinin kabahatidir. Iliner Teknoloji suçlanamaz.

Iliner Teknoloji sitesine üye olduktan sonra hesabın silinmesi mümkün değildir. Sadece mevcut hesabınız kapatılabilir.

Sitemizde aynı müşteri tarafından destek için birden fazla destek bildirimi açılması durumunda , bir destek bildirimi kalana kadar diğer ticketlere bakılmaz ve tüm ticketleri yanıtlanmadan kapatılır.

Oyun Sunucularında oyun içi destek isteyen müşterilerimiz destek paketlerimizden almalıdır.

Destek paketleri alan müşterilerimizin işlemleri uzun sürebilir. Bu süre işlem sırasına göre değişkenlik gösterebilir.

Destek paketlerindeki istekler işlemdeyken işlemin uzun sürmesi nedeniyle bilişim yetkililerine ses yükseltme hakaret vb durumlar olursa.O müşterinin hizmeti sonlandırılır.

Iliner Teknoloji Yetkililerine herhangi bir hakaret tehtit ve küfürlü konuşma durumlarında müşterilerin bilişim ile ilişkileri kesilir ve tüm aktif hizmetleri sorgusuz bir şekilde kapatılır . Ayrıca müşteri hakkında yasal işlem başlatılır.

Sunucu teslimatları ortalama 1 ila 3 saat arasında sağlanmaktadır lakin bu sıra bekleyen sipariş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Oyun sunucularında verilen ücretsiz domainler Iliner Teknoloji ait olup , domain tescil ücreti ödenmeyene kadar domain Iliner Teknoloji'ye aittir. Müşteri sadece Iliner Teknoloji'den hizmet aldığı sürece bu hizmeti ücretsiz bir şekilde kullanabilir. Hizmet iptali sonrası gerekirse domain farklı bir müşteri kullanımına açılabilir.

Oyun fileslerimiz sorunsuzdur. Bu fileslerde ileride olacak sorunlarında çıkabileceği imkanını müşteri göz ardı etmemelidir. Çıkacak sorunlardan buglardan Iliner Teknoloji sorumlu tutulamaz.

Oyun sunucusularında trafik limitsiz olup , sunucu üzerinden herhangi bir download bölümü açılamaz. Trafiğin sadece mevcut oyunculara sorun çıkarmaması için limitlendirilmediğini bildirmek ister , tespiti halinde sunucunun kalıcı bir şekilde silineceğini unutmayınız.

Oyun sunucularında ödeme tarihi geçtikten hemen sonra sunucu kalıcı olarak silinebilir , dondurulabilir . İşlem sonrası oluşacak hasar , kayıplardan Iliner Teknoloji sorumlu tutulamaz. Müşteri ödeme tarihini geçirmemelidir.

Iliner Teknoloji , uygun görülmesi durumusunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.

Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.Sunucu/Sanal Sunucu Hizmeti Alan Kullanıcılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar

Tüm sunucularımızda izin verilmeyen işlemlerle ilgili örnekler alt kısımda listelenmiştir;

IP Scannerlar

Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları

Mail Bombers/Spam Scriptler ve Mailer Pro

Camfrog Uygulamaları

VDS-VPS Hizmetlerinde Geri İade Yoktur ..

Uygun izinlere sahip olmayan madde satışı

Hacker siteleri odaklı/arşiv/programlar

Yasadışı faaliyetleri teşvik siteleri

Banka Tahvilleri/Banka senet Ticaret Programları

Hileli Siteler(listelenen siteleri ile sınırlı değil aa419.org & escrow-fraud.com)

Sitenizin yada hizmetlerinizin kabul edilebilirliği konusunda şüpheniz varsa info@ilinerteknoloji.com adresine e-posta göndererek bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı unutmayınız.

Verilen hizmetlerimizde oluşacak disk arıza problemlerinden ötürü , oluşabilecek veri kaybından Iliner Teknoloji sorumlu tutulamaz. Müşteri yedekleme ile hükümlüdür..

Iliner Teknoloji ,uygun görülmesi durumunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.

Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.Ödeme Bilgileri

Tüm ödemeler peşin olarak yapılmaktadır. Yani hizmeti kullandıktan sonra ödeme yapılmaz, hizmeti kullanmadan önce ödeme alınmaktadır. Siparişin tamamlanıp hesabın aktif edildiği tarih yinelenen faturaların son ödeme tarihi olarak tanımlanacaktır. Tüm hizmetlerimizde Fatura son ödemesi 1 günü geçirilirse, otomasyon sistemi sunucuları silmektedir. Silinmesi durumunda veri kaybınız konusunda sorumluluk kabul etmemekteyiz. Eğer bu maddeye maruz kalmak istemiyorsanız , önceden haber verip fatura konusunda yetkililerimizin düzenleme yapmasını isteyiniz. Son ödeme tarihinden 5 gün sonrasında veriler tamamen silinecektir.Yedekleme ve Veri Kaybı

Web hosting hizmetlerinde yedek alma işlemini Iliner Teknoloji yapmamaktadır. Müşteriler yedeklerini kendileri alma , saklama ve muhafaza etmekle sorumludur.Teknik Destek

Standart destek politikamıza telefon ile destek dahil değildir. Telefon desteği almak isteyen müşterilerimiz bu hizmete ilişkin eklentiyi satın almak durumundalardır. Destek işlemleri sitemizde bulunan destek masası yazılımı üzerinden yürütülmektedir. Bunun haricindeki kanallardan (E-posta, halka açık siteler, anlık mesajlaşma sistemleri vb.) tarafımıza iletilen destek mesajlarından firmamız sorumlu tutulamaz. Bir hesap ile alakalı destek istemini sadece o hesabın alımını gerçekleştirmiş olan kişi yapabilir. 3. Şahıslar vasıtası ile destek talebi iletilemez veya açılamaz. Açılan talepler dikkate alınmaz. Destek masasına hesap sahibi tarafından gönderilen her işlem sorgusuz yapılmaktadır. Bundan ötürü herhangi bir yol ile sistem giriş bilgilerini 3. Şahısların eline geçen kullanıcıların göreceği zarardan firmamız sorumlu tutulamaz. Teknik desteğin kapsamı verilen alt yapı hizmeti ile sınırlıdır. Bu alt yapı hizmetinin kapsamı, kullanılan sunucunun donanımı, üzerinde çalışan işletim sistemi ve kontrol paneli yazılımı, buna bağlı ana servisler (Web sunucu, Mail sunucu, FTP Sunucu vb.) ve sunucunun ağ erişimidir. Firmamızdan satın alınan hizmetin üzerine kurulacak olan yazılım, script gibi sistemlerin teknik desteği hizmet kapsamımız dışındadır.Fiyat Değişimi

Müşterilerin ödemelerini yaptıkları periyot içerisinde süresi dolmadan bir fiyat değişimi yapılmayacaktır. ilinerteknoloji.com listelenen fiyatları değiştirme ve hizmetler de verilen kaynak miktarlarını arttırma, azaltma hakkını saklı tutmaktadır. Buna göre örneklendirecek olursak yıllık ödeme yapmış kullanıcıdan 6 ay içinde yapılan bir fiyat değişikliği olursa süresi dolana kadar ekstra bir ücret talep edilmez. Ancak süresi dolduğunda yeni ödeme yaparken yeni tarifeden ödemek durumundadır. Bu kural düşen ödemeler içinde geçerlidir. Fiyatlarda oluşan düşüş nedeni ile müşteri geri iade talep edemez.Veri Merkezi Taraflı Bildirimler

Verimerkezi taraflı yaşanabilecek enerji veya network sorunlarında firmamız herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Bu tür enerji kesintileri her verimerkezinde yaşabilmektedir. Bizler işlemin hızlı tamamlanması için sadece verimerkezi ile iletişim halinde kalabiliriz. Bu sorunun yaşanması durumunda firmamız herhangi bir şekilde , iade yapmaz ve sorumluluk kabul etmez.Değişiklikler

Iliner Teknoloji sözleşme maddelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler aktif hesap sahibi müşterilerin sitemiz üzerindeki müşteri paneline duyuru olarak girilir. Bunun dışında mail veya başka bir iletişim kanalından yapılan değişiklikler bildirilmemektedir.

İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Kırklareli Mahkemeleri yetkilidir.

Powered by WHMCompleteSolution