cPanel Hosting
İhtiyacınıza özel paketler
Sizin için özel olarak hazırladığımız paketler.

cPanel Hosting

cPanel Hosting - 1

10,39 ₺/ aylık

cPanel Hosting - 2

18,19 ₺/ aylık

cPanel Hosting - 3

23,39 ₺/ aylık

cPanel Hosting - 4

32,49 ₺/ aylık

İşlemci 1 Core 2 Core 2 Core 2 Core
RAM 1 GB RAM 2 GB RAM 2 GB RAM 2 GB RAM
Disk Alanı 5 GB SSD 10 GB SSD 20 GB SSD Sınırsız SSD
Trafik Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Site Barındırma 1 Adet Site Barındırma 3 Adet Site Barındırma 5 Adet Site Barındırma 10 Adet Site Barındırma
İnode Limiti 200.000 250.000 275.000 300.000

Sipariş Ver

Sipariş Ver

Sipariş Ver

Sipariş Ver

SSD Based Plans

cPanel Hosting - 1

124,69 ₺/ yıllık

cPanel Hosting - 2

218,29 ₺/ yıllık

cPanel Hosting - 3

280,69 ₺/ yıllık

cPanel Hosting - 4

389,89 ₺/ yıllık

İşlemci 1 Core 2 Core 2 Core 2 Core
RAM 1 GB RAM 2 GB RAM 2 GB RAM 2 GB RAM
Disk Alanı 5 GB SSD 10 GB SSD 20 GB SSD Sınırsız SSD
Trafik Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Site Barındırma 1 Adet Site Barındırma 3 Adet Site Barındırma 5 Adet Site Barındırma 10 Adet Site Barındırma
İnode Limiti 200.000 250.000 275.000 300.000

Sipariş Ver

Sipariş Ver

Sipariş Ver

Sipariş Ver

beyaz arka plan
Servisler
Hazır Kurulabilir Sistemler
Softaculous ile sitenize hazır uygulamaları tek tıkla kurabilirsiniz.
Wordpress WordPress
Joomla Joomla
MyBB MyBB
OpenCart OpenCart
arka plan arka plan arka plan
Ücretsiz Yazılımlar
Büyük kitlelere hitap edebilmek için yardımcı olacak ve site kapasitenizi daha yükseltecek hostinglerimizde sunduğumuz ücretsiz yazılımlar.
 • cPanel

  cPanel / WHM

  cPanel, kullanıcı dostu bir arayüz sağlayarak web sitesi yönetimi, sunucu yapılandırması, e-posta hesapları oluşturma ve yönetme, veritabanı yönetimi gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlar.

 • Litespeed

  Litespeed

  LiteSpeed, web sunucuları için geliştirilen yüksek performanslı bir web sunucusu yazılımıdır. Apache web sunucusunun yerini alabilen veya Apache ile entegre olarak çalışabilen bir alternatiftir.

 • Cloudlinux

  Cloudlinux

  CloudLinux, Linux tabanlı bir işletim sistemi dağıtımıdır ve özellikle paylaşımlı hosting ortamlarında kaynak yönetimi, güvenlik ve kararlılık sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Linux Hosting
Hosting
cPanel Hosting

cPanel Hosting Nedir?

cPanel Hosting, bir web sitesinin ihtiyacı olan bütün yazılımların olduğu bir grafik arayüzlü yönetim panelidir. cPanel Hosting kullanarak piyasa üzerindeki birçok web sitesinden daha hızlı ziyaretçilerinize hizmet sağlayabilirsiniz.

cPanel Wordpress

cPanel, wordpress dünyasında en yaygın olarak kullanılan ve arayüz konusunda kolay yönetimi sağlayan bir paneldir. cPanel Hosting alarak hayalinizdeki blog sitesini tek tık ile cPanel üzerinden kurup dünya ile bugün fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Hosting Nedir ?

Hosting Türkçe kelime anlamı Barındırmak olarak geçmektedir. Hosting amacı bir alan adının tarayıcı üzerinden aratıldığında gidilecek olan sanal alandır. Bu Hosting içerisinde yazı, resim veya kod parçaları barındırabilir ve kullanıcılara sunabilirsiniz. Hosting çalışma prensibi dolayısı ile yerel ağ yerine daha çok sanal sunucu adı verilen üretilmiş bilgisayarlara kurulmaktadır.

Site Taşıma Hizmeti

Bizi tercih ettiğiniz taktirde cPanel, Plesk, Directadmin veya herhangi bir panel kullanmanız fark etmez güvenilir bir şekilde sitelerinizi taşıyoruz. Taşıma hizmeti için satın aldıktan sonra bizimle destek talebinden iletişime geçebilir ve taşıma işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda 12 Aylık hizmet alımlarında .Com.TR alan adı hediye olarak sağlamaktayız.

S.S.S
cPanel Hosting Sık Sorulan Sorular
Hizmet öncesi aklınıza takılan sorular ve cevapları buradan bulabilirsiniz.

Evet, Günlük, Haftalık yedekleri ücretsiz olarak BackUP cihazımızdan almaktayız. cPanel BackUP yedeklerinizi destek talebi aracılığı ile talep edebilirsiniz. Aynı zamanda bu önlem donanımsal yaşanabilecek sorunların önüne geçmek için yapılmaktadır.

Hosting Koruma, olarak her paketimizde TTDDoS Anti-DDoS ve Voxility korumasını ücretsiz olarak sağlamaktayız. Aynı zamanda cPanel Hosting Koruma, hizmeti anlık olarak monitörler aracılığı ile saldırıları takip etmekteyiz.

Paylaşımlı Hosting, hizmetlerinde cPanel / WHM paneli kullanmaktayız. Dünya üzerinde en çok kullanılan ve kullanımı son derece kullanıcı dostu olan yönetim paneli sayesinde yönetime daha az ayırıp kendi projenize odaklanabilirsiniz.

Paylaşımlı cPanel Hosting hizmetinde mail gönderimi sağlamıyoruz bunun için Kurumsal Mail hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Fakat mail alımına izin vermekteyiz.

Linux Hosting, paketlerimizde cloudlinux, litespeed, cagefs ve imunify360 gibi yazılımlar kullanmaktayız.

Satın aldığınız ürünlerde standart destek mevcuttur. Bu destek sadece firma taraflı hataları kapsamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan, warez, cinsel içerikli, indirme gibi kaynak harcayan içerikler hariç istediğiniz içeriği barındırabilirsiniz.

Şirketimizin size sağladığı kolaylıklardan biri ise müşteri panelinize giriş yaptığınızdan itibaren Hizmetler bölümünden cPanel Hosting hizmetinizi kolay yönetimini sağlamaktır.

cPanel yazılımı üzerinde bulunan bütün siteleriniz ücretsiz bir şekilde taşıma işlemini yapmaktayız.