IlinerTeknoloji Kullanım Sözleşmesi.

Bu sözleşme IlinerTeknoloji (Halil Ömer Tekin firması) tarafı ile www.ilinerteknoloji.com üzerinden hizmet almış müşteriler arasında gerçekleşmektedir.

1. Genel Kullanım Şartları,

1.1- IlinerTeknoloji firmasından satın alınan bütün ürün ve hizmetlerde %18 KDV eklenerek müşterilerimize fiyat sunulmaktadır.

1.2- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını içeren bütün maddeler bu sözleşmede de içermektedir.

1.3- Müşterilerimiz ürün ödemesi yaptığından itibaren 7 gün içerisinde E-Arşiv faturası oluşturulup sisteme kayıtlı mail adresinden iletilmektedir.

1.4- Resmi tatiller, mesai saatleri dışarısında destek talepleri tatil bitimi süresinden itibaren hesaplanmaktadır.

1.5- Hizmeti sonlandırılan, süresi dolmuş olan veya sözleşme gereceğince silinen müşterilerimiz geri iade talebinde bulunamazlar.

1.6- IlinerTeknoloji üzerinden eklenen bakiyeler geri iade edilmesi mümkün değildir.

1.7- Ödeme sağlayıcıların ürünler üzerinde eklediği komisyonlar ödeme firması ile müşterilerimizin arasındadır.

1.8- Satın alınan ürünlerin devirleri, takasları mümkün değildir. Bu tür talepler IlinerTeknoloji firması tarafından kabul edilmeyecektir.

1.9- Ödemesi alınan hizmetler teslim edildiğinden itibaren şifre güvenliği tamamen müşteriye aittir. Teslimat sonrasında müşterilerimiz tarafından yaşanan güvenlik zafiyetlerinde firmamız mesuliyet kabul etmemektedir.

1.10- IlinerTeknoloji firmasını karalayacak, marka ismini zedeleyecek, personelini küçük düşürecek çalışmalar tespit edildiği taktirde müşteri hesabı ve ürünleri iptal edilecektir.

1.11- IlinerTeknoloji firması sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin ödeme dönemi bittiği taktirde müşteri tarafından yenilemeyi müşteriye bildirip kapatabilirler.

1.12- IlinerTeknoloji işlerinizin görebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. IlinerTeknoloji, verdiği hizmet/hizmetler konusunda hiçbir garanti sunmamaktadır. Bunlara firmamızın sebep olacağı veri kayıpları, gecikmeler, kesilmeler, hatalı bilgi teslimatı da dahildir. Oluşabilecek bir hack olayında verilerinizin/bilgilerinizin 3. kişilerce elde edilmesi durumunda IlinerTeknoloji sorumluluk kabul etmeyecektir.

1.13- Firmamız hizmet satın almış olan müşterilerimizin herhangi bir yasa dışı işlem yaptığı taktirde yasal merciler tarafından talep edilen sunucu log dökümleri, kullanıcı bilgileri ve müşteri bilgilerini Türkiye Cumhuriyeti yasal mercilerine teslim edebileceğini bildirmektedir.

1.14- IlinerTeknoloji firmasına üye olan bütün müşterilerimiz SMS ve E-Mail yolu ile bilgilendirileceğini ve ürünleri hakkında gelişmeleri bu mecralar üzerinden bilgilendirileceğini kabul etmektedirler.

1.15- Satın alınan ürünler ödeme süreleri dolduğundan itibaren 24 saat içerisinde ödenmediği taktirde hizmetleri ve hizmet içerisindeki verileri silinmektedir.

1.16- EPDK ve Veri Merkezi tarafından yapılan ücretlendirmeden dolayı IlinerTeknoloji sitesindeki ürün fiyat değişiklik hakkını gizli tutar.

1.17- Müşterilerimiz tarafından gönderilen destek talepleri gönderildiğinden itibaren 24 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

2.Hosting Kullanım Şartları,

2.1- Hosting sunucularımız ortak kullanım alanı olup kaynak kullanımı, işlemci ve kullanılan IP adresleri ortaktır.

2.2- Hosting hizmeti alan müşterilerimiz Hosting hizmeti içerisinde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yayınlar, Pornografi/Erotik, telif hakkı bulunan materyaller, hack için metaryeller barındırmaları yasaktır ve tespiti halinde iadesiz bir şekilde ürün kapatılacaktır.

2.3- Firmamızda bulunan Hosting paketlerinde verilmiş olan özelliklerin %25'i anlık olarak kullanılabilmektedir.

2.4- Hosting hizmetlerinde indirme, mining, fishing, yükleme ve diğer müşterilerimizin hizmetlerini aksatacak kaynak kullanımlarını yavaşlatacak içerikler barındırılması yasaktır.

2.5- Belirlenen kaynak kullanımı aşıldığı taktirde firmamız hizmeti kullanan müşteriye alternatif ürün teklifi sunacaktır.

2.6- Firmamızdan Yedekleme hizmeti alınmadığı taktirde IlinerTeknoloji firmasından hizmet alan müşteriler yedekleme mesuliyeti müşterinin kendisine aittir.

2.7- IlinerTeknoloji müşterilerine sunduğu hizmetlerde %99.0 uptime vereceğini tahaddüt eder.

2.8- Müşterilerimiz satın aldığı hosting hizmetinde saldırı koruması almadığı sürece standart koruma paketi kullanacağını tahaddüt ederler.

2.9- Hosting ürünleride Spam, Bot vb. firma sunucularımıza veya hizmetlerimize zarar verebilecek işlemler yasaktır.

2.10- Hosting ürünlerinde teslim edilen E-Posta hesaplarının dışarıya açık şekilde gönderi yapabilmesi firmamızın insiyatifinde olup gerekli gördüğü durumlarda Mail giriş ve çıkışını firma ve müşteri güvenliği için kapatabilmektedir.

3. VDS Kullanım Şartları,

3.1- Müşterilerimizin kiralamış olduğu VDS paketleri herhangi bir spam, toplu mail veya benzeri uygulamalarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

3.2- VDS sunucuları indirme ve yükleme sunucusu olarak kullanılması yasaktır ve tespit edildiği taktirde iadesiz bir şekilde kapatılacaktır.

3.3- Müşterilerimizin VDS paketlerinde almış olduğu IP adresler kiralıktır ve herhangi bir müşteri tarafından spam oluşturulduğu taktirde IlinerTeknoloji firması yasal olarak haklarını arayacaktır.

3.4- VDS hizmetlerinden saldırı çıkışı, proxy uygulaması, bot, torrent uygulaması, peer-to-peer uygulaması barındırılması yasaktır.

3.5- Müşterilerimiz satın aldığı vds hizmetinde saldırı koruması almadığı sürece standart koruma paketi kullanacağını tahaddüt ederler.

3.6- Satın alınan VDS hizmetinde aşırı kaynak kullanımı tespit edildiği taktirde tespit edilen hizmet kısıtlı hatta alınıp bildirim gönderilmektedir. Aşırı tüketime devam edildiği taktirde hizmet iadesiz bir şekilde sonlandırılmaktadır.

3.7- VDS hizmetlerinde mining, bulut mining kullanımı kesinlikle yasaktır.

3.8- VDS hizmetlerinde yedekleme hizmeti alınmadığı taktirde yedekleme işlemleri müşterilerimize aittir.

3.9- Firmamızda bulunan VDS paketlerinde verilmiş olan özelliklerin %25'i anlık olarak kullanılabilmektedir.

4.0- Paylaşımlı VDS ürünlerinde 100 Mbit/s internet kullanım sınırı vardır. %25 Anlık olarak kullanılabilmektedir. 3.2. Maddesinde belirtildiği gibi İndirme ve Yükleme amacı ile kullanılamaz.

4. Oyun Sunucuları Kullanım Şartları,

4.1- Müşteriler tarafından kiralanmış olan oyun sunucuları 24-72 saat içerisinde müşterilere teslim edilmektedir.

4.2- Oyun sunucularımızda hediye olarak teslim edilen Alan adları, hosting paketleri ve benzeri materyaller ürün süresi bittiği taktirde IlinerTeknoloji firmasına ait olmaktadır.

4.3- Metin2 oyun sunucularında 1 kere sunucu format hakkı bulunmaktadır. Ekstra olarak işlem yaptırmak isteyen müşterilerimiz ücretlendirme ile ek hak talep edebilirler

4.4- Oyun sunucu paketlerinde oyun içi destek, Metin2 destek bulunmamakta olup sadece kiralanmış olan sanal sunucuda firma taraflı hatalara destek sunulmaktadır.

4.5- Oyun sunucularında hediye olarak teslim edilen files ve diğer dosyalarda açık kaynak olarak teslim edilmeyecek olup talep eden müşterilerden ise ekstra ücret ile hizmet sunulacaktır.

4.6- Oyun sunucularında kullanılan hediye filesler müşteriler ücretli olarak talep ettiği taktirde sistem ekleme ve çıkarma işlemleri yapılabilmektedir.

4.7- Source (açık kaynak) satın alan müşterilerimiz kaynak kodları açık olarak teslim edildiğinden dolayı source dosyalarında herhangi bir teknik destek, hata düzeltilmesi yapılmayacağını kabul etmekte olup satın alma işlemi yaptığı taktirde sözleşmeyi bütün olarak uyacağını kabul eder.

4.8- Oyun sunucularında teslim edilen sunucular veya auto & torrent pack sunucularında herhangi bir hack, bot, diğer müşterilerimize zarar verebilecek bir içerik barındırmayacağını kabul eder.

4.9- Müşterilerimizin kiralamış olduğu oyun sunucularında IlinerTeknoloji firmasını ve personelini karalamayacağını karaladığı taktirde hizmetinin iadesiz sonlandıracağını kabul ederler.

4.10- Oyun sunucusu satın alan müşterilerimiz canlı destek, whatsapp destek hattını satış öncesi destek için kullanacağını sanal sunucuda firma taraflı hata yaşadığı taktirde sitemiz üzerinde bulunan destek taleplerini kullanacaklarını tahaddüt ederler.

4.11- Oyun sunucularında teslim edilen hosting paketlerinde hizmet alanı dışında herhangi bir içerik barındırmayacaklarını ve auto pack gibi indirme yükleme işlemlerinde kullanamayacaklarını kabul ederler.

4.12- IlinerTeknoloji firmasından hizmet satın alan müşterilerimiz sanal sunucu, eklenti, yazılım ve açık kaynaklaklı dosyaların geri iadesinin yapılmayacağını kabul etmektedir.

4.13- Oyun sunucularında kullanılan dosyaların lisanslı olduğu hiçbir şekilde farklı sunucularda kullanılmayacağını bildiğini kullanıldığı taktirde yasal olarak mesuliyeti kabul edeceğini tahaddüt ederler.

4.14- Müşterilerimiz ekstra koruma paketi satın almadığı sürece standart koruma paketi kullanacağını kabul ederler.

4.15- Oyun sunucu hizmetlerinde yedekleme hizmeti alınmadığı taktirde yedekleme işlemleri müşterilerimize aittir.

5. Fiziksel Sunucu Kullanım Şartları,
6. Sunucu Barındırma Kullanım Şartları,

Satın alan veya kayıt olan bütün müşterilerimiz bu sözleşmeyi kabul etmiş ve uygulayacaklarını beyan ederler.

Yetkili forumlar dışında şikayet konularına firmamız geri dönüş sağlamayacaktır.

Canlı destek / Whatsapp hattı / Skype üzerinden müşterilere sadece satış öncesi destek sağlayacaktır.

IlinerTeknoloji firması işbu sözleşmede üstüne düşen bütün sözleşme maddelerini uygulayacağını beyan eder.

IlinerTeknoloji ürünleri ve maddeler üzerindeki değişiklik hakkını gizli tutar.

IlinerTeknoloji firması üzerinden hizmet almış bütün müşterilerimiz sözleşmeyi kabul etmekte olup uyulmadığı taktirde sözleşmeden doğacak olan zararları karşılayacaklarını beyan etmektedirler.

IlinerTeknoloji ile müşteri arasında geçecek konuşmalar, bilgi paylaşımları, faturaları 3.Şahıslara ulaştırmayacaklarını beyan etmektedirler.

Sözleşmeye uyulmadığı taktirde hizmetlerin geri iadesiz fesh edileceğini IlinerTeknoloji üzerinden hizmet alan bütün müşterilerimiz kabul etmektedir.

K.V.K.K Sözleşmesi

Bu sözleşme yasal mevzuat gereği IlinerTeknoloji ( Halil Ömer Tekin ) ait sisteme kayıtlı müşterilerin kişisel bilgilerini korumak amaçlı oluşrulmuştur.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili sair mevzuat uyarınca, Halil Ömer Tekin ("IlinerTeknoloji") olarak, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgilerinizin aşağıda açıklandığı çerçevede; kaydedileceği, saklanacağı, güncelleneceği, mevzuatın izin verdiği durumlarda 3. kişilere açıklanabileceği/aktarılabileceği, sınıflandırılabileceği ve ilgili mevzuatta belirtilen diğer usul ve esaslara göre işlenebileceği hususlarında siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek isteriz. Kişisel veriler; ad, soyad, TC kimlik numarası olmak üzere kimlik, adres ve iletişim bilgileri gibi sizin belirlenmenizi veya belirlenebilir olmanızı sağlayacak her türlü bilgiyi, sizlerin bir akdi ilişki içerisinde olduğu üçüncü kişi danışmanların, yüklenicilerin veya ortakların ve Alt Lisans Hakkı Sahipleri dahil olmak üzere sizin, aracılarınızın, çalışanlarınızın veya bizden almış olduğunuz hizmetler konusunda yetkilendirdiğiniz bir şahsın, esas itibariyle ilk adı, soyadı, telefon numaraları, e-posta ve iş adresi olmak üzere irtibat bilgilerine ilişkin şahsi ve/veya özel bilgiler içeren ve kullanımı, işlenmesi veya aktarımı ilgili yasa veya düzenleme kapsamında “kişisel veri” olarak düzenlenmiş olan irtibat verilerini, (zaman zaman CRM veri tabanlarında işlenen veriler ve herhangi bir IBX Merkezi’ndeki erişim listelerinde belirtilmiş olan veriler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ifade etmektedir.

I.Kişisel verilerin işlenme amaçları ve hukuki sebepleri ;

 • IlinerTeknoloji, kişisel verilerinizi aşağıdaki amaçlar ve hukuki sebepler dahilinde işlemektedir:
 • 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili sair mevzuat kapsamında sunulmakta olan ürün ve hizmetlerde kullanılması,
 • İlgili mevzuattan kaynaklanan saklama, bilgilendirme, raporlama ve ilgili diğer yükümlülüklerin yerine getirilmesi,
 • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve diğer ilgili görevli/yetkili mercilerin bilgi ve belge taleplerinin karşılanması,
 • Şirketimizin diğer ürün / hizmetlerini sunulabilmesi,
 • Akdedilen hizmet sözleşmesinin gereğinin yerine getirilmesi,
 • Hizmet sözleşmesinin ifası nedeniyle, IlinerTeknoloji ve IlinerTeknoloji Tarafları\’nın bir Veri Kontrolörü (Avrupa Yasaları ve Düzenlemeleri kapsamında tanımlanan veya verilerin korunması ya da gizliliğe ilişkin yerel yasalar kapsamında ona karşılık gelen) sıfatıyla kişisel verileri elde etmesi, IlinerTeknoloji ve IlinerTeknoloji Tarafları’nın kişisel verileri, (i) Lisanslanmış Alan ve Hizmetler’in sağlanması ile ilgili olarak; (ii) hesap yönetimi, faturalama ve mutabakat; operasyonel bakım ve destek faaliyetleri; güvenlik, sahteciliklerine belirlenmesi ve önlenmesi ve kişisel verilerin daha önce kamuya açık hale gelmiş olması kaydıyla, müşteri ve piyasa analizi ve raporlama amacıyla, Yiğit Hosting ve Yiğit Hosting Tarafları’nın kontrol ettiği veri tabanlarına kişisel verilerin dahil edilmesi için ve (iii) IlinerTeknoloji Pazaryeri aracılığıyla IlinerTeknoloji veya IlinerTeknoloji Tarafları’nın ya da üçüncü kişilerin ürünleri ve hizmetleri ile ilgili sesle, mektupla, faksla veya e-mail yoluyla Müşteri ile haberleşme sağlanması için.

 • Yukarıda belirtilen amaçlarla kişisel verilerin aktarılabileceği kişi / kuruluşlar;

 • IlinerTeknoloji, kişisel verilerinizi ilgili mevzuat çerçevesinde aşağıdaki kişi veya kuruluşlarla paylaşabilecektir.
 • 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun ve ilgili sair mevzuat uyarınca görevli ve yetkili kişi ve tüzel kişiler, - Hizmet sözleşmeniz kapsamındaki hizmetlerin ifası ve kontrolü amacıyla grup şirketlerimiz, IlinerTeknoloji tarafları, şirketimizin faaliyetlerini yürütmek üzere hizmet aldığı, işbirliği yaptığı, program ortağı olduğu/olacağı kişi ve kuruluşlar ile diğer 3. kişiler.

 • Kişisel verilerin toplanma yöntemi;

  İnternet sitesi, Online İşlem Merkezi, Çağrı Merkezi, Şirketimizin mobil uygulamaları, sosyal medya mecraları, hizmet sözleşmeleri, çözüm ortakları gibi kanallar aracılığıyla kişisel verileriniz sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilir. IV.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca haklarınız; Yiğit Hosting Telekomünikasyon ’a yazılı başvuruda bulunarak, kişisel verilerinizin;

  b) işlenmişse bilgi talep etme,

  c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

  d) yurt içinde / yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme,

  e) eksik / yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme,

  f) KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini / yok edilmesini isteme,

  g) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme,

  h) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

  i) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

  Kişisel Verileriniz Nasıl Korunmaktadır?

  IlinerTeknoloji, kişisel verilerin korunmasına büyük önem vermektedir. IlinerTeknoloji, kişisel verilere yetkisiz erişim veya bu bilgilerin kaybı, hatalı kullanımı, ifşa edilmesi, değiştirilmesi veya imha edilmesine karşı korumak için gerekli önlemleri almaktadır. Yiğit Hosting, kişisel verilerinizi gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve güvenliği için gerekli fiziki, teknik ve idari her türlü tedbiri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. IlinerTeknoloji'in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, internet sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel verilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, IlinerTeknoloji bu durumu derhal sizlere ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na bildirir ve gerekli önlemleri alır. Erişim talepleriniz için linkteki formu indirip doldurabilirsiniz.

  Değişiklikler

  IlinerTeknoloji, işbu Kişisel Verilerin Korunması Politikası'nda her zaman değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, değiştirilmiş yeni hüküm ve/veya politikaların internet sitesinde yayınlanmasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır. Böyle bir değişlik halinde, siz kullanıcılarımıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  FİRMA ÜNVANI

  Iliner Bilişim Teknolojileri

  Firma Yetkilisi: Halil Ömer Tekin


  VERGİ DAİRESİ & NUMARASI

  Kırklareli Vergi Dairesi

  8351073272


  FİRMA ADRESİ

  Demirtaş Mh. Kayalık Sk. Taş Konakları A Blok Bina No: 3-11 İç Kapı: 17 Merkez/ Kırklareli


  E-POSTA ADRESLERİ VE TELEFON NUMARASI

  [email protected]

  08502419362

  Hakkımızda

  Türkiye Cumhuriyeti Bilişim sektörüne Şubat 2018 tarihinde katılmamıza rağmen bir çok müşteri Iliner Teknoloji Bilişimleri ile çalışıyor her gün gelişen sistemlerimiz ve sunucu alt yapımız ile Tüm Türkiyeye Hizmet'e hazırız kaliteli paketleri ucuz fiyatla satarak bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz.

  Genel Mail Adresi

  [email protected]


  Spam & Abuse Bildirim

  [email protected]


  İletişim Numarası

  0850 241 93 62