cPanel Hosting

cPanel Hosting, web sitesi kurma işlemlerin en çok ihtiyacı olan ve diğer panel yazılımlarından daha hızlı olan bir yapıya sahiptir. Hosting, paketlerimiz ile daha kolay bir basit arayüz ve ziyaretçilerinize ise daha hızlı web site gezinme keyfi verebilirsiniz.

cPanel Hosting Nedir

cPanel Hosting Nedir?

cPanel Hosting, bir web sitesinin ihtiyacı olan bütün yazılımların olduğu bir grafik arayüzlü yönetim panelidir. cPanel Hosting kullanarak piyasa üzerindeki birçok web sitesinden daha hızlı ziyaretçilerinize hizmet sağlayabilirsiniz.

cPanel Wordpress

cPanel, wordpress dünyasında en yaygın olarak kullanılan ve arayüz konusunda kolay yönetimi sağlayan bir paneldir. cPanel Hosting alarak hayalinizdeki blog sitesini tek tık ile cPanel üzerinden kurup dünya ile bugün fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

cPanel Wordpress
Hosting Nedir

Hosting Nedir ?

Hosting Türkçe kelime anlamı Barındırmak olarak geçmektedir. Hosting amacı bir alan adının tarayıcı üzerinden aratıldığında gidilecek olan sanal alandır. Bu Hosting içerisinde yazı, resim veya kod parçaları barındırabilir ve kullanıcılara sunabilirsiniz. Hosting çalışma prensibi dolayısı ile yerel ağ yerine daha çok sanal sunucu adı verilen üretilmiş bilgisayarlara kurulmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yedekleme Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, haftada 1 kere olmak farklı lokasyondaki yedekleme sunucularımıza yedekleriniz alınmaktadır. Bu önlem donanımsal yaşanabilecek sorunların önüne geçmek için yapılmaktadır.

Ücretsiz Olarak Sağladığınız Korumalar Nelerdir?

Her paketimizde TTDDoS Anti-DDoS ve Voxility Korumayı ücretsiz sağlamaktayız. Grafanda sistemi ile saldırı geldiği taktirde incelemeler ile korumalar aktif edilmektedir.

Hangi Hosting Panellerini Kullanıyorsunuz?

Satın aldığınız paket içeriğine göre paneller belirtilmektedir. Bu sayfadaki paketlerden aldığınız taktirde cPanel hosting paneli sağlanmaktadır.

E-Posta Gönderimi ve Alımına İzin Veriyor musunuz?

Güvenlik gerekçesi ile mail alımları ve gönderimlerine hosting paketi üzerinden izin verilmemektedir.

cPanel Hosting Üzerinde Hangi Yazılımları Kullanıyorsunuz?

cPanel Hostinglerimizde CloudLinux, LiteSpeed, CageFS gibi yazılımlar kullanılmaktadır.

Aldığım Ürünün Desteği Neleri Kapsamaktadır?

Satın aldığınız ürünlerde standart destek mevcuttur. Bu destek sadece firma taraflı hataları kapsamaktadır.

cPanel Hosting, İçerisinde Hangi İçerikleri Barındırabilirim?

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan, warez, cinsel içerikli, indirme gibi kaynak harcayan içerikler hariç istediğiniz içeriği barındırabilirsiniz.