NESTED SUNUCU

Nested Server Kiralama, fiziksel sunuculardan yanı sıra sanallaştırma imkanı ile kaynakları daha verimli kullanmanızı sağlar. Nested Server, ESXi sanallaştırmasına imkan sağlar yönetimi sizde olan sunucular ile kaynağınızın izin verdiği kadar sanallaştırma yapabilirsiniz.

 • Hizmetinizi Seçin

  İhtiyacınız olan uygun paketi seçin.

 • Özelliklerini İnceleyin

  Paketin özellikleri aradığınız özellikle uyuşuyor mu kontrol edin.

 • Faturanızı Oluşturun

  Seçtiğiniz hizmetin faturasını oluşturun ve ödemesini gerçekleştirin.

 • Ürününüz Hazır!

  Satın aldığınız ürünü 24 saat içerisinde teslim edelim.

Nested Sunucu

Nested Sunucu Nedir ?

Nested Sunucu, diğer sunucu türlerinden farklı olarak sizler tarafınızdan sanallaştırılabilen ve kaynağını izleyebildiğiniz, yönetebildiğiniz bir sunucu türüdür. Bu server türünde Vmware kurularak fiziksel bir sunucu içerisinde kendinize ait bir bölgeye sahip olursunuz.

Neden Nested Sunucu Tercih Etmeliyim ?

Nested Sunucu, İç içe sanallaştırma sağladığından dolayı Vmware ile birden fazla işletim sistemi kurup kaynak yönetimi sağlayabilirsiniz. Eğer birden fazla işletim sistemi ihtiyacınız varsa fiyat performans ürünü olarak tercih edebilir ve yönetebilirsiniz.

Nested Sunucu Tercih

Sık Sorulan Sorular

Nested Sunucu Nedir ?
Nested Sunucu, Diğer ürünlerin aksine sanallaştırılabilen ve kaynak kullanımı kirayan müşteriler tarafından yönetilebilen sunuculardır. Fiziksel sunucu içerisine kurulan nested sunucu sayesinde fiziksel cihazlarda ayrılan size ait kısmı dilediğinizce kullanabilirsiniz.
Nested Sunucu Kiraladığım zaman hangi işletim sistemlerini kullanabilirim ?
Nested Server Kiralama işlemi yapıldıktan sonra ESXi 6.7, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012, CentOS 7, CentOS 8, Ubuntu 18.04.6, Ubuntu 20.04.05, işletim sistemlerinden birini seçerek kullanabilirsiniz.
Nested Server İndirme / Yükleme İşlemi Yapılır mı ?
Nested Serverler indirme ve yükleme amacı ile kiralanamaz tespit edildiği taktirde ürün kapatılır.
Nested Dedicated Server nereden yönetilebilir ?
Nested Dedicated Server kiraladığınız zaman ESXi 6.7 işletim sistemini seçerek sanallaştırabilir aynı zamanda ESXi işletim sisteminin sağladığı panelden sunucunuzu yönetebilirsiniz.
Nested Sunucu Lokasyonu Neresi ?
Nested Sunucularımızı barındırmak için İstanbul / Radore veri merkezini tercih etmekteyiz.